O’zbekiston Respublikasi Turizm va sport vazirligi

"Sport va turizm xizmatlarini sertifikatlash markazi" DUK

Sportchilar bo'yicha Yagona axborot-ma'lumot tizimi

Familiya Sport turi
Ism Sport razryadi
Otasining ismi Hudud
Pasport raqami Tuman
F.I.Sh. Pasport raqami Sport turi Sport razryadi Amal qilish muddati Hudud Tuman
1 Tursunov Abdulbosit Boburbek o'g'li AND00222 Belbog'li kurash Ikkinchi sport razryadi 12/24/2020 - 12/24/2023 Andijon viloyati Andijon tumani
2 Rustamov Abdulboriy Aslonbek o'g'li AND00223 Belbog'li kurash Ikkinchi sport razryadi 12/24/2020 - 12/24/2023 Andijon viloyati Qo‘rg‘ontepa tumani
3 Oxunov Muxammadrizo Xusan o'g'li AND00224 Belbog'li kurash Ikkinchi sport razryadi 12/24/2020 - 12/24/2023 Andijon viloyati Qorasuv shahri
4 Raxmonov Murotjon Poziljon o'g'li AND00225 Belbog'li kurash Ikkinchi sport razryadi 12/24/2020 - 12/24/2023 Andijon viloyati Qo‘rg‘ontepa tumani
5 Ibragimov Abduraxmon Maxmudjon o'g'li AND00226 Belbog'li kurash Ikkinchi sport razryadi 12/24/2020 - 12/24/2023 Andijon viloyati Qo‘rg‘ontepa tumani
6 Maxamodjonov Ravshanbek Rustamjon o'g'li AND00227 Belbog'li kurash Ikkinchi sport razryadi 12/24/2020 - 12/24/2025 Andijon viloyati Qo‘rg‘ontepa tumani
7 Shamshidinov Xakimjon Umirbek o'g'li AND00658 Og'ir atletika O'zbekiston sport ustasi Andijon viloyati Xonobod shahri
8 Azamova Mohichehra Muzaffar qizi AND00824 Taekwondo WTF O'zbekiston sport ustaligiga nomzod 1/21/2021 - 1/21/2024 Andijon viloyati Andijon shahri
9 Sobirov Faxriddin Soyibjon o'g'li AND00825 Qilichbozlik O'zbekiston sport ustaligiga nomzod 1/21/2021 - 1/21/2024 Andijon viloyati Andijon shahri
10 Nasirdinov Abdulbosid Avazbek o'g'li AND00827 Qilichbozlik O'zbekiston sport ustasi 1/21/2021 - 1/21/2024 Andijon viloyati Andijon shahri
11 Ashurov Muxammadmaxmud Tillavoldi o'g'li AND00829 Belbog'li kurash O'zbekiston sport ustasi 1/21/2021 - 1/21/2024 Andijon viloyati Asaka tumani
12 Obidjonov Muhammadali Baxtiyorjon o'g'li AND00831 Erkin kurash O'zbekiston sport ustasi 1/21/2021 - 1/21/2024 Andijon viloyati Andijon shahri
13 Raxmonov Muxamadali Botirjonovich AND00836 Qo'l jangi O'zbekiston sport ustaligiga nomzod 1/21/2021 - 1/21/2024 Andijon viloyati Andijon tumani
14 Isroyilov Jasurbek Abdukaxor o'g'li AND00838 Belbog'li kurash O'zbekiston sport ustasi 1/21/2021 - 1/21/2024 Andijon viloyati Oltinko‘l tumani
15 Soliyev Muhammadali Baxromjon o'g'li AND00840 Qo'l jangi O'zbekiston sport ustasi 1/21/2021 - 1/21/2024 Andijon viloyati Asaka shahri
16 Sulaymonov Shoxrux Mirolim o'g'li AND00841 Ushu O'zbekiston sport ustaligiga nomzod 1/21/2021 - 1/21/2024 Andijon viloyati Qo‘rg‘ontepa tumani
17 Nurdinbekov Rahmatillo Dilshodbek o'g'li AND00842 Kurash O'zbekiston sport ustasi 1/21/2021 - 1/21/2024 Andijon viloyati Buloqboshi tumani
18 Abdumutalov Muhammadaziz Odilbek o'g'li AND00843 Qo'l jangi O'zbekiston sport ustasi 1/21/2021 - 1/21/2024 Andijon viloyati Andijon shahri
19 Aliyev Abdullo Alisher o'g'li AND00845 Yunon - rum kurash O'zbekiston sport ustaligiga nomzod 1/21/2021 - 1/21/2024 Andijon viloyati Andijon shahri
20 Abdumajidov Abdulazizbek Abdurashid o'g'li AND00847 Suzish Birinchi sport razryadi 1/21/2021 - 1/21/2024 Andijon viloyati Andijon shahri
21 Maxsudov Muhammadsodiq Muxamadjon o'g'li AND00849 Suzish Ikkinchi sport razryadi 1/21/2021 - 1/21/2024 Andijon viloyati Andijon shahri
22 To'lanboyev Yorqinbek Shuxratbek o'g'li AND00852 Suzish O'zbekiston sport ustaligiga nomzod 1/21/2021 - 1/21/2024 Andijon viloyati Andijon shahri
23 Muhammadjonov Mirzaabdulloh Sherzodbek o'g'li AND00854 Suzish O'zbekiston sport ustaligiga nomzod 1/21/2021 - 1/21/2024 Andijon viloyati Andijon shahri
24 G'ulomjonov Timur Baxtiyorbekovich AND00856 Suzish Birinchi sport razryadi 1/21/2021 - 1/21/2024 Andijon viloyati Andijon shahri
25 Alimdjanov Xurshidbek Baxtiyarovich AND01120 Ot sporti Xalqaro toifadagi O'zbekiston sport ustasi 1/25/2021 - 1/25/2024 Andijon viloyati Andijon shahri
26 Tuyakbayev Nurjan Abduxairovich AND01125 Ot sporti Xalqaro toifadagi O'zbekiston sport ustasi 1/25/2021 - 1/25/2024 Andijon viloyati Asaka shahri
27 Mannopov Abdumajid Yunusjon o'g'li AND01988 Boks O'zbekiston sport ustaligiga nomzod 2/4/2021 - 2/4/2024 Andijon viloyati Bo‘z tumani
28 Azimova Mashhuraxon Oybek qizi AND02029 Dzyudo O'zbekiston sport ustaligiga nomzod 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Andijon shahri
29 Egamberdiyeva Shoxsanamxon Oybek qizi AND02031 Karate-WKF O'smirlar uchun ikkinchi sport razryadi 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Buloqboshi tumani
30 Otojonova Naimaxon To'xtasin qizi AND02033 Dzyudo O'zbekiston sport ustaligiga nomzod 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Jalaquduq tumani
31 Turdiboyeva Nilufar Abduqahhor kizi AND02040 Karate-WKF O'zbekiston sport ustaligiga nomzod 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Buloqboshi tumani
32 Mirzakolonov Alixon Qudratillo o'g'li AND02044 Karate-WKF Uchinchi sport razryadi 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Buloqboshi tumani
33 Abdiyev Samandarbek Maxammadtoir o'g'li AND02045 Karate-WKF Ikkinchi sport razryadi 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Buloqboshi tumani
34 Ibroximov Ilxomjon Ikromjon o'g'li AND02048 Karate-WKF O'zbekiston sport ustaligiga nomzod 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Buloqboshi tumani
35 Xabibullayeva Marxaboxon Lutfullo qizi AND02050 Dzyudo Birinchi sport razryadi 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Izboskan tumani
36 Ibroximov Iqboljon Ikromjon o'g'li AND02052 Karate-WKF O'smirlar uchun ikkinchi sport razryadi 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Buloqboshi tumani
37 Maxkamov Shoxmirzo Mirzoxidjon o'g'li AND02054 Dzyudo O'zbekiston sport ustaligiga nomzod 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Jalaquduq tumani
38 Abdujalilov Muxammadibroxim Abdumannob o'g'li AND02058 Karate-WKF O'zbekiston sport ustaligiga nomzod 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Buloqboshi tumani
39 Maxamatjonov Temur-Malik Avazbek o'g'li AND02059 Karate-WKF O'zbekiston sport ustasi 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Buloqboshi tumani
40 Fozilov Baxtiyorjon Kozimjon o'g'li AND02061 Dzyudo O'zbekiston sport ustaligiga nomzod 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Qorasuv shahri
41 Qosimov Omatillo Ilxomjon o'g'li AND02063 Voleybol Birinchi sport razryadi 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Buloqboshi tumani
42 Yurgunboyeva Baxoroy Qaxramon qizi AND02064 Dzyudo Birinchi sport razryadi 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Jalaquduq tumani
43 Abdullayev Muxammadali Ikromjon o'g'li AND02066 Dzyudo Birinchi sport razryadi 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Bo‘z tumani
44 Alijonov Seyman Azizbek o'g'li AND02067 Voleybol Birinchi sport razryadi 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Buloqboshi tumani
45 Qobulov Abduraxmon Iqboljon o'g'li AND02068 Voleybol Birinchi sport razryadi 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Buloqboshi tumani
46 Alijonova O'g'iloy Zafarjon qizi AND02069 Dzyudo Birinchi sport razryadi 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Paxtaobod tumani
47 Ibroximov Saloxiddin Sirojiddin o'g'li AND02072 Voleybol Birinchi sport razryadi 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Buloqboshi tumani
48 Komilov Komiljon Abdug'ani o'g'li AND02073 Voleybol Birinchi sport razryadi 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Buloqboshi tumani
49 Omonboyev Samandar Ikromjon o'g'li AND02077 Voleybol Birinchi sport razryadi 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Buloqboshi tumani
50 Ma'murjonova Zuxraxon Anvarjon qizi AND02080 Dzyudo O'zbekiston sport ustaligiga nomzod 2/8/2021 - 2/8/2024 Andijon viloyati Izboskan tumani

Sportchilar soni: 18311